Sklep z produktami największego w Polsce producenta pelletu.
Tutaj kupisz pellet online od jednego z naszych regionalnych dystrybutorów.
30 latdoświadczenia

Krótka historia firmy

Historia Stelmet S.A. sięga 1985 roku, kiedy to Stanisław Bieńkowski założył przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją elementów „małej architektury ogrodowej". W lipcu 2000 roku zostało ono przekształcone w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, w 2006 roku w spółkę akcyjną następnie w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością spółkę jawną.

Od września 2015 roku funkcjonuje jako Spółka Akcyjna (Stelmet S.A.). Dzięki przemyślanym decyzjom inwestycyjnym, Stelmet stał się największym w Polsce i jednym z największych w Europie producentów drewnianej architektury ogrodowej.

Dlaczego właśnie pellet?

Ze względu na właściwości energetyczne oraz wygodę dla użytkownika, pellet zaliczany jest do najbardziej efektywnych źródeł energii. Zdobył już szerokie grono zwolenników w Europie Zachodniej, a jego zalety zaczynają dostrzegać również konsumenci w Polsce.

16 tys. samochodów ciężarowych

Tyle transportów wyjechało z naszych magazynów tylko w ubiegłym roku

600 tys. m3

To ilość drewna przetwarzanego w ciągu roku w naszych halach produkcyjnych

140 tys. t

Nasze moce produkcyjne to ponad 144 000 t pelletu rocznie.

Ogrzewanie domu

Decydując się na ogrzewanie domu pelletem warto brać pod uwagę to, że jest paliwem tanim, ekologicznym i ogólnie dostępnym.

Zobacz pełną ofertę sklepu

Pellet cieszy się coraz większym zainteresowaniem na wielu rynkach ze względu na swoje niekwestionowane atuty: ekologiczny charakter, wygodę użycia, uniwersalność zastosowania oraz łatwość transportu i magazynowania.

Komunikat

Na podany adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.

Newsletter
 
Bądź na bieżąco z informacjami o promocjach i zmianach w ofercie - zapisz się do newsletteraZapisz się!
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej

Zamknij